Keď je radosť spolupracovať #2

Veríme filozofii, že najlepším spôsobom, ako sa zlepšovať a rásť, je napredovať spoločne. Odjakživa si zakladáme na kvalitných spoluprácach, ktoré posúvajú obe strany k lepším výsledkom. Aj preto sme radi, že sa naša blogová miniséria rozrástla o ďalšie skvelé podniky a ľudí, ktorí nám dôverujú…

Káva.Bar

Káva.Bar je dnes už legendárny podnik pod hradným kopcom. Dodnes mám v telefóne uložené fotky z tohto miesta spred viac ako ôsmich rokov, kedy som som s výberovou kávou ešte len začínal, browsoval sociálne siete a hľadal inšpiráciu. O to viac je pre mňa táto spolupráca výnimočná a obzvlášť sa z nej teším. Káva.Bar je miesto, ktoré si roky drží autentickú atmosféru, ale tiež je to vlajková loď nášho black sheep blendu , ktorý tu vždy chutí fantasticky!

HOLY SHOT

Pri pohľade na Grétku je každému hneď jasné, že to, čo robí, ju neskutočne baví a napĺňa. Do neľahkého gastrobiznisu skočila rovnako ako my - s mladíckou nerozvážnosťou, no s veľkým nadšením a ambíciami. Výsledkom je Holy Shot. Výberová kaviareň v Prievidzi, ktorá stelesňuje hravosť so štipkou drzosti a túžbu spríjemniť hosťom deň úsmevom a kvalitnými produktami. Nám je sympatické, že robia veci po svojom a ešte pri tom aj melú black.

Panenská kaviareň

O tom, že zákazníci sú na kvalitu čoraz náročnejší, niet pochýb. Aj preto verím, že prejsť z talianskej kávy na výberovku bol síce radikálny, no správny krok! Danke sa podarilo vybudovať vyhľadávaný brunch spot na jednej z najkrajších bratislavských ulíc. My sa zas tešíme, že jej kreatívne a chutné raňajky dopĺňa práve naša káva.

<

THE CAFFE

Malý espresso bar s veľkým odhodlaním. Miro a Ľuboš z The Caffe mali odvahu začať v Leviciach “kávový prevrat”, vďaka čomu sa k výberovke dostali aj ľudia z môjho rodného mesta. Aj preto mám túto kaviarničku tak rád. Podarilo sa im vytvoriť miesto s priateľskou atmosférou, kde nájdete kávu z mnohých zaujímavých pražiarní a my sa tešíme, že aj tá naša si v ich policiach našla čestné miesto.

Bezkydov

Dovolím si tvrdiť, že Trnava by bez Bezkydov nebola tým, čím je. Adam vytvoril miesto, kde sa každý cíti vítaný a sám sebou. Samozrejme, ani on to nemal jednoduché. Z pôvodných priestorov musel kaviareň z ničoho nič presťahovať do nových. Avšak vďaka svojej vytrvalosti dokázal priniesť život do inak zašitej pasáže. Tej pasáže, v ktorej black. kedysi začínal. A dnes je tam naša káva opäť. Kruh sa uzavrel.

Pinkie Boyz

Na záver sa presuňme do Česka. Je málo uletených ľudí ako práve Patrik a jeho Pinkie Boyz, ktorým sa náš pripečený marketing zapáčil natoľko, že naše praženie dotiahol až do Karlových Varov. Celé sa to začalo pár rokov dozadu na Baristovi Roka v Prahe a odvtedy s ním zažívame šialenú a nespútanú jazdu! Je stelesnením toho, čomu veríme, a to, že káva by mala byť aj o provokácii, kreativite, ale hlavne o zábave!

Tak a to je na dnes všetko. Ešte raz ďakujeme všetkým menovaným v tomto blogu. Aj vďaka vám môžeme robiť to, čo nás baví, zlepšovať sa a napredovať! Je to síce otrepané klišé, ale pravdivé.

Jakub Ševčík

Titulná fotka: @pinkiez_espressobar

Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.