novinka

simplify the brewer

36.00 €  s DPH

japonský dripper s plochým dnom

Simplify the Brewer ponúka tie najlepšie vlastnosti dripperu s plochým dnom, vylepšené o niekoľko inovácií, vďaka ktorým bude váš šálka kávy ešte bohatšia v porovnaní s inými prekapávačmi. Dripper je vyrobený z tenkej vrstvy materiálu Trogamid® CX, ultra ľahkého a ultra pevného BPA-free Nylonu, ktorý napomáha teplotnej stabilite. Japonská precíznosť výroby a čistý dizajn sú viditeľné na prvý pohľad a robia zo Simplify dripperu štýlový doplnok. Filter je kompatibilný so štandardnými a jednoducho dostupnými papierovými filtrami Kalita 185.

 

 

Papierový filter má väčšinu svojej plochy mimo kontaktu so stenami dripperu, čo zvyšuje prietok. To nám umožňuje mlieť jemnejšie a extrahovať oveľa viac chuti z kávy za kratší čas. Menší kontakt filtra so stenami obmedzuje bypass (riedenie kávy vodou, ktorá neprešla cez kávu, ale priamo do dekantéra / šálky, čím sa zrieďuje výsledná chuť). Váš šálka kávy tak bude intenzívnejšia a silnejšia (vyššie TDS).

Pri mnohých iných dripperoch dochádza k veľkým tepelným stratám počas prípravy. Simplify udržuje teplotu na maxime vďaka pseudo dvojitej stene vytvorenej vzduchom medzi papierovým filtrom a stenou dekantéra. 

Tri podstavce zdvíhajú dripper a vytvárajú ventilačný priestor medzi dripperom a dekantérom. Vzniknutý priestor umožňuje odvod horúceho vzduchu, čím sa zefektívňuje prietok kávy do dekantéra. Optimálny prietok zaisťuje až 40mm otvor, čo ja viac ako pri väčšine konkurenčných dripperov.

značka BATHTUB COFFEE
krajina pôvodu japonsko
materiál Trogamid® CX
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.