origami dripper air M

17.00 €  s DPH

dripper, ktorý zaujme dizajnom, ale aj chuťou!

Dizajnový dripper Origami bol vyvinutý a navrhnutý Yasuom Suzukim, ktorý je okrem iného aj zakladateľom kaviarne Trunk Coffee v Japonsku. Jeho "vynález" sa rýchlo stal obľúbeným u mnohých súťažiacich Brewers Cup po celom svete a nás jeho univerzálnosť očarila tiež!

Origami a Hario V60 majú približne rovnakú výšku. Avšak širšie strany ako aj spodný otvor ponúka práve Origami. To má veľký dopad na samotnú prípravu kávy. Môžeme lepšie kontrolovať flow rate a riziko upchávania filtru (clogging) je nižšie. Teoreticky bude pri rovnakom recepte Origami pretekať rýchlejšie. Toho následkom môže mať nápoj vyššiu aciditu a čistotu. Okrem klasických kužeľovitých filtrov (Hario, Origami, atď.) môžeme použiť aj filtre pre Kalitu. Tým možno replikovať flat brewer a docieliť sladšiu a plnšiu šálku s nižšou aciditou. 

 

 

Väčšia a univerzálnejšia veľkosť M zo styrén-akrylonitrilovej živice lepšie udržiava teplo a výsledné šálky sú chuťovo šťavnatejšie. K dripperu si nezabudni dokúpiť podstavec, ktorý nie je súčasťou balenia. Zvoliť si môžeš buď elegantný z akáciového dreva alebo plastový, na ktorom dripper lepšie drží.

značka ORIGAMI Japan
materiál styrén-akrylonitrilová živica
vhodné filtre origami filtre, hario V60 filtre, kalita wave filtre, ostatné filtre kužeľovitého tvaru
krajina pôvodu japonsko
upozornenie podstavec nie je súčasťou balenia!
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.