colombia • las perlitas

14.00 - 56.00 €  s DPH

šťavnatá a džemová s tónmi lesných plodov, broskyne, sladkosťou lesného medu, aciditou černice a bylinnou dochuťou medovky

Praženie
Gramáž
200g
500g
1kg
Mletie Ak si praješ pomlieť kávu, vyber si typ mletia
Najskôr vyberte kombináciu

Jedinečná chuť lotu Las Perlitas si nás minulý rok získal natoľko, že ho v našej našej ponuke nájdeš opäť! Aj tento ročník je veľmi vydarený a sme presvedčený, že chuťový profil s tónmi lesných plodov, broskyne, medu a medovky si zamiluješ aj ty!

Las Perlitas sa v španielčine prekladá ako "drobné perly". Počas zberu úrody v Kolumbii je úplne bežné, že drobní poľnohospodári vyprodukujú skvelé kávy ale nemajú dostatočný objem na to, aby ich sami spracovali. Spracovateľské stanice zvyčajne vyžadujú 5 alebo viac vriec čerešní, aby ju bolo možné spracovať. Mnohí farmári ale produkujú kávu v menších objemoch. Kvalita zŕn je rovnako dobrá alebo lepšia ako kvalita mnohých väčších producentov.

Tento lot pozostáva len z odrody Pink Bourbon od farmárov z celej provincie Huila a bol spracovaný premytou metódou. Spoločnosť Coffee Quest, ktorá má v Kolumbii skvelých ľudí,  verí v neustále sa zlepšujúcu kvalitu na úrovni fariem a je pre nich prirodzené vyzdvihnúť tých, ktorí s veľkou vášňou a vytrvalosťou dosahujú kvalitu kávy hoci aj v malých množstvách.

varieta pink bourbon
spracovanie washed
región huila
nadmorská výška 1600 - 2000 m n. m.
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.