colombia • la victoria

13.50 - 52.50 €  s DPH

obaľujúca a šťavnatá s tónmi zeleného jablka, slivky, trstinového cukru, sirupovou textúrou a záverom mliečnej čokolády

Praženie
Gramáž
200g
500g
1kg
Mletie Ak si praješ pomlieť kávu, vyber si typ mletia
Najskôr vyberte kombináciu

La Victoria je regionálny blend pozostávajúci z káv, ktoré dosahujú 84,5 až 85 bodov. Ide o kávy s podobným a každoročne stabilným chuťovým profilom so sladkou vrstvou mliečnej čokolády, trstinového cukru a sliviek ale taktiež živej acidity jablka a citrusov, ktorá pochádza z odrody Typica pestovanej vo vysokých nadmorských výškach. Vďaka tomu je káva vynikajúcim kandidátom na filter aj na espresso.

Mnoho farmárov, obklopených Andským pohorím, produkuje kávu v nadmorskej výške od 1 700 do 2 200 m n. m. čo prispieva k pomalšiemu dozrievaniu čerešní a lepšej chuti. 

V Coffee Queste, importérskej spoločnosti, cez ktorú sme nakúpili túto kávu, sa snažia vytvárať dlhodobé vzťahy so všetkými farmármi a okrem toho sa do celého procesu snažia zapájať aj pražiarene, aby vytvorili dlhodobý obchodný vzťah, ktorý bude výhodný pre všetkých. Ich cieľom je poskytnúť farmárom lepší prístup na trhy, prémie za kvalitu a neustálu spätnú väzbu pre zlepšovanie. Tento lot má navyše pevnú minimálnu cenu, ktorá je približne o 20 – 40% vyššia v porovnaní s miestnymi cenami komerčných káv.
 

varieta caturra, typica, bourbon
spracovanie washed
región huila
nadmorská výška 1700 - 2200 m.n.m.
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.