Sme presvedčení, že skvelé podniky potrebujú kvalitné spolupráce. Také, ktoré dokážu posúvať obe strany k lepším výsledkom. Zároveň sme nesmierne šťastní, že sa naša káva pripravuje v podnikoch s tak výnimočnými konceptami a ľuďmi, ktorí za nimi stoja. Práve preto rozbiehame túto blogovú minisériu...

Giraffee Bakery

S Jankou sme sa spoznali pred 6.rokmi, keď prišla na baristický kurz s túžbou dopriať svojim zákazníkom nielen skvelé koláče, ale aj tú fantastickú, neodmysliteľnú kávu. Dnes je naša spolupráca silnejšia ako kedykoľvek predtým a naši zákazníci si už jedno bez druhého nevedia predstaviť.

Otto! a Emil

S Robert je gastro človek telom aj dušou. Jeho vášeň, pôžitkárstvo a obľuba nákupov v Hornbachu sa veľmi podobá tým mojim, a preto sme si raz pri pohári vína povedali, že by sme mali spojiť sily. Odvtedy môžete u Otta a v Emilovi nájsť kávu praženú na mieru práve od nás.

Boka Bistro

S Tomášom máme skutočne dlhú spoločnú históriu. Pamätám si ako sme spolu pracovali v jednom prestížnom bratislavskom hoteli a usmievali sa nad tým aká je naša práca náročná, no ako veľmi ju zbožňujeme. 9 rokov na to mi zavolal, že otvára svoj vysnívaný podnik v Senci. Viac som počuť nepotreboval...

FACH

Fach máme radi. Všetko, čo robí, robí hrdo a poctivo. Tak ako aj my. Keďže naše prevádzky od seba nie sú ďaleko, zdieľame spoločne okrem hodnôt aj veľkú časť zákazníkov. Preto sme si raz povedali, že budeme našu prácu zdieľať spoločne a vďaka tomu dokážete pravidelne našu kávu ochutnať aj na pešej zóne!

FELKA café & brew bar

Juraj je tichý chlap, no v biznise výberovej kávy má čo povedať. Vďaka jeho nasadeniu, vášni a vysokej náročnosti doprial ľuďom v Poprade miesto, ktoré je nielen nádherné, ale aj chutné. O to väčšiu máme radosť, že si naša káva našla miesto na hlavnom mlynci a môže tak tešiť jeho zákazníkov a baristov...

Artelier

Keď ma Palo a Ingrid oslovili bol som nadšený. Koncept, ktorý Artelier ponúka v “zašitom” priestore Starého mesta je nielen nádherný ale aj unikátny. Nepoznám nič podobné. Môžete si tu nahrať svoj vlastný podcast, namaľovať obraz alebo len tak chillovať na krásnej pavlačovej terase. A k tomu tečie prúdom skvelá káva nielen od nás, ale aj od rôznych iných specialty pražiarní.

A sme na konci blogu, nie však zoznamu podnikov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme a sme na to patrične hrdí. Preto už teraz môžeš očakávať pokračovanie tejto minisérie s ďalšími skvelými podnikmi, v ktorých si okrem iného vychutnáš aj šálku kávy black.

Alexander Nagy

Titulná fotka: @fachbratislava

You are a company and you want:
  • - wholesale prices immediately after signing up
  • - Personal care of our sales representatives
  • - possibility of purchase on an invoice with maturity

Are you a VAT payer?

I don't know my password.