colombia • lord voldemort

12.50 - 46.50 €  s DPH

ľahká a florálna s tónmi mandarínky, žltej slivky, citrickým charakterom, telom zeleného čaju a príjemným jazmínovým záverom

Praženie
Gramáž
200g
500g
1kg
Mletie Ak si praješ pomlieť kávu, vyber si typ mletia
Najskôr vyberte kombináciu

Spomínate si ešte na Deiro Garcia a jeho farmu s názvom Lord Voldemort? Už v minulom roku, keď sme jeho kávy mali prvý krát nás presvedčil o tom, že je okrem bláznivého fanúšika fanúšika Harryho Pottera aj jedným z najinovatívnejších farmárov a my sme nemohli odolať ani tohtoročnému zberu!

V Kolumbijskom regióne Huila pestuje viacero zaujímavých odrôd ale nás opäť najviac presvedčili pôvodné etiópske odrody, ktoré ponúkajú čistú a ľahkú chuť zeleného čaju s tónmi mandarínky, žltej slivky, citrickým charakterom, telom zeleného čaju a príjemným jazmínovým záverom.

Zrelé čerešne sa po zbere naložili do sudov, kde ich nechali po dobu 48 hodín kým čerešňa nestratí svoju prirodzenú farbu a prejde z červenej do zlatej farby. Následne odstránili dužinu ale zrná pokračovali v  kvasení v rovnakých sudoch s výluhom z čerešňovej fermentácie a fermentáciu ukončili pri pH 3,8. Zrná potom nechali premývať a pomocou tradičných sušičiek sušili na požadovanú vlhkosť 15 dní.

varieta etiópske odrody
spracovanie washed
región pitalito, huila
nadmorská výška 1800 - 1850 m n. m.
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.