novinka

colombia • finca palmichal

11.00 - 39.00 €  s DPH

sladká a sirupovitá s tónmi tmavej slivky, červeného pomaranča, aciditou červeného jablka a príjemnou dochuťou mliečnej čokolády

Praženie
Gramáž
200g
500g
1kg
Mletie Ak si praješ pomlieť kávu, vyber si typ mletia
Najskôr vyberte kombináciu

Kolumbia ako kávová krajina ťaží najmä zo svojej rozmanitosti. V tomto jedinečnom juhoamerickom klenote možno nájsť dva oceány, vysoké pohoria ako aj povodie rieky Amazonka. Vysoké teploty počas dňa striedajú v noci tie nízke, čo umožňuje postupný a pomalší proces dozrievania kávových čerešní. Táto mikroklíma v kombinácii s odbornými znalosťami farmárov umožňuje produkovať veľmi kvalitné kávy. 

Finca Palmichal od farmára Atilana Giralda sa nachádza v regióne Quindío v štvrti Génova v priemernej nadmorskej výške 1 560 metrov. Farma sa rozprestiera celkovo na ploche 53 hektárov. Atilano, ktorý roky pracoval po boku svojho otca, je už treťou generáciou, ktorá pestuje kávu v tejto oblasti. V priebehu rokov zdokonalil procesy a svoje znalosti o káve vďaka čomu produkuje každoročne konzistentne chuťovo zaujímavé  kávy.

Tohtoročný zber sa vyníma plným a sirupovým telom. V šálke možno nájsť tóny červených pomarančov, sliviek ako aj príjemnú aciditu červeného jablka a dochuť mliečnej čokolády.

varieta castillo
spracovanie washed
región génova, quindío
nadmorská váška 1560 m n. m.
Ste firma a chcete:
  • - veľkoobchodné ceny ihneď po prihlásení
  • - osobnú starostlivosť našich obchodných zástupcov
  • - možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou

Ste plátca DPH?

Neviem heslo.